airplanebooksbriefcase business cogs cross election entertainment fish house law lockmedicalpeopleselfservices socialtax

Atuarfiit

Narsap Atuarfia, Narsaq 

Telefon: 38 16 02

allaffik@narsap.atuarfia.gl

Adresse: Alanngunnguup Saqqaa B157

3921 Narsaq

Atuarfiup Pisortaa: Wyrna Lund Morthensen

Atuanngiffissat 21-22

 

 

Atuarfik Napaartoq, Narsarsuaq 

Telefon: 66 53 33

atunssq@attat.gl

Adresse: B112

3923 Narsarsuaq

Atuarfiup pisortaa: Wyrna Lund Morthensen, ulluinnarni aqutsisoq: Frederikke Filemonsen

Atuanngiffissat 2122 Napaartoq Narsarsuaq

Ortooqqap Atuarfia, Qassiarsuk 

Telefon: 66 50 23

atunssq@attat.gl

Adresse: B1351

3921 Narsaq

Atuarfiup Pisortaa: Wyrna Lund Morthensen, ulluinnarni aqutsisoq: Ellen K. Frederik.

Atuanngiffissat 21-22 Otto Frederiksen

Tasersuup Atuarfia, Qaqortoq 

Telefon: 64 21 40

taqaq@kujalleq.gl 

Adresse: Skolevej B153

3920 Qaqortoq

Atuarfiup pisortaa: Bettina A. Hansen.

Atuanngiffissat 21-22 Tasersuup Atuarfia

Anders Nielsenip atuarfia, Alluitsup Paa 

Telefon: 61 90 33

atuarfik.anders.nielsen@attat.gl

Adresse: B1633

3919 Alluitsup Paa

Atuarfiup pisortaa: Bettina A. Hansen, ulluinnarni aqutsisoq: Anna Kleist Karolussen

Atuanngiffissat 21-22 Anders Nielsenip Atuarfia

Daanialiup Atuarfia, Eqalugaarsuit 

Telefon: 64 97 40

daanialiup.atuarfia@attat.gl

Adresse: B1228

3919 Alluitsup Paa

Atuarfiup pisortaa: Bettina A. Hansen, ulluinnarni aqutsisoq: Rosa Hansen

Atuanngiffissat 21-22 Danialiup Atuarfia

Igalikup Atuarfia, Igaliku 

Telefon: 66 61 40

igalikup.atuarfia@attat.gl

Adresse: Igalikup Atuarfia

3919 Alluitsup Paa

Atuarfiup pisortaa: Bettina A. Hansen, ulluinnarni aqutsisoq: Lillian Møller

Atuanngiffissat 21-22 Igalikup Atuarfia

Nanortallip Atuarfia, Nanortalik 

Telefon: 61 33 25

atuarfik@nanbyskole.gl / nanortallip.atuarfia@attat.gl

Adresse: Skolevej B79

3922 Nanortalik

Atuarfiup pisortaa: Magdalene Geraa

Atuanngiffissat 21-22 Nanortallip Atuarfia

Jaajap Atuarfia, Aapilattoq 

Telefon: 61 76 25

Jaajap.atuarfia@attat.gl

Isak.erngsen@attat.gl

Adresse: B1200

3920 Qaqortoq

Atuarfiup pisortaa: Magdalene Geraa Ulluinnarni aqutsisoq: Isak Erngsen

Atuanngiffissat 21-22 Aappilattoq Jaajap Atuarfia

Atuarfik Erinaq, Narsarmijit 

Telefon: 61 85 25

atuarfik.erinaq@attat.gl

Adresse: B658

3922 Nanortalik

Atuarfiup pisortaa: Magdalene Geraa Ulluinnarni aqutsisoq: Antonia Mikaelsen

Atuanngiffissat 21-22 Narsarmijit Atuarfik Erinaq

Malakip Atuarfia, Tasiusaq 

Telefon: 61 85 25

atuarfik.erinaq@attat.gl

Adresse: B658

3922 Nanortalik

Atuarfiup pisortaa: Magdalene Geraa Ulluinnarni aqutsisoq: Antonia Mikaelsen

Atuanngiffissat 21-22 Malakip Atuarfia

Isak Lundip Atuarfia, Ammassivik 

Telefon: 61 73 20

Isak.Lundip.atuarfia@attat.gl

Adresse: B1298

3922 Nanortalik

Atuarfiup Pisortaa: Magdalene Geraa Ulluinnarni aqutsisoq: Aaju Thorsteinsen

Atuanngiffissat 21-22 Isak Lundip Atuarfia